Agencja Ochrony Osób i Mienia BORPOL

Praca stróża na obiekcie

Fizyczna ochrona obiektów jest jedną z najskuteczniejszych form zabezpieczenia mienia. W zależności od podpisanej umowy na świadczenie usług, stróż nawet całodobowo przebywa na strzeżonym terenie mając bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo pracowników, klientów, czy samego mienia pozostawionego pod jego pieczą.

Taka forma zabezpieczenia to idealne rozwiązanie nie tylko dla firm, które na bieżąco muszą dbać o swoje bezpieczeństwo, ale również dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych, czy placów budowy. Fizyczna obecność pracownika na terenie obiektu chronionego pozwala  na szybką reakcję. Co więcej, nasi pracownicy zawsze mogą liczyć na szybkie wsparcie ze strony grupy interwencyjnej.

Tyle teorii. Jednak jak tak naprawdę wygląda jednak praca stróża? W zakres jego obowiązków niejednokrotnie wchodzi często obchód obiektu, obserwacja systemów elektronicznych, w tym wizyjnych,, sprawdzenie instalacji przeciwpożarowej, a niekiedy wsparcie informacyjne dla klientów chronionego przedsiębiorstwa. Prawdziwy człowiek orkiestra. To właśnie stróż jest pierwszym kontaktem dla naszego potencjalnego kontrahenta. Im lepsze zrobi pierwsze wrażenie, tym lepiej dla firmy. Warto zatem zadbać, by na tym stanowisku nie obsadzać pracowników z „łapanki”, a sprawdzonych profesjonalistów, których znajdziesz w Agencji Ochrony Borpol. Warto wspomnieć, że nasi pracownicy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń są w bieżącym kontakcie i nadzorze ze strony Centrum Monitorowania, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo obiektów, pracowników i wysoką jakość świadczonych usług.

Dzięki temu, że świadczymy kompleksowe usługi, jesteśmy w stanie szybko reagować na nadchodzące zagrożenie. Wspólnie jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej efektywne rozwiązania, które sprawią, że będziecie bezpieczni. Dobrze zorganizowana ochrona fizyczna w połączeniu z nowoczesnymi technologiami dają gwarancję bezpieczeństwa.