Agencja Ochrony Osób i Mienia BORPOL

Referencje

Waldemar Wesołek, Prezes Zarządu

„Świadczone przez firmę BORPOL usługi w zakresie ochrony osób i zabezpieczenia mienia wykonywane są w sposób profesjonalny i rzetelny. Firmę tę cechuje doświadczenie, kreatywność i elastyczność, dzięki którym jest w stanie sprostać naszym potrzebom i wymaganiom. Pracownicy ochrony wywiązują się wzorowo z nałożonych nań obowiązków. Agencja Ochrony Osób i Mienia BORPOL jest więc firmą nie tylko godną polecenia, ale przede wszystkim firmą godną zaufania

Barbara Bojarczuk, Dyrektor Personalny i Administracji

„Współpraca spółki DECORA S.A. z Agencją Ochrony Osób i Mienia BORPOL w zakresie świadczenia usług całodobowej ochrony obiektów Naszej Spółki rozpoczęła się w 2006 roku. Kontrakt ten trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Należy podkreślić, iż cały okres współpracy nacechowany jest bardzo dobrą atmosferą, a także wymiernymi korzyściami. Zaangażowanie zawodowe, solidność, profesjonalizm i nienaganna kultura osobista to cechy pracowników firmy BORPOL, wyróżniające ją spośród innych firm konkurencyjnych, a także wpływające wprost na utrzymanie najwyższych standardów pracy.”

Tomasz Wencławek, Dyrektor Operacyjny

„Dotychczasowa współpraca z Agencją Ochrony Osób i Mienia BORPOL pozwala Nam stwierdzić, iż praca wykonywana przez tę firmę nie budzi żadnych zastrzeżeń. Wypracowane procedury, dostosowane indywidualnie do specyfiki Naszych obiektów zapewniają wysoki standard usług, co wprost przekłada się na zapewnienie bezpieczeństwa Naszemu mieniu. Pracownicy firmy BORPOL dali się poznać jako osoby punktualne, rzetelne i godne zaufania. To co wyróżnia ich spośród innych to nie tylko wysoki poziom kultury osobistej, ale także zawsze nienaganne i estetyczne umundurowanie, które jest potwierdzeniem profesjonalnego podejścia do świadczonych przez to przedsiębiorstwo usług ochrony.”

Artur Zys, Właściciel

„Usługi świadczone na podstawie łączącej Nas umowy, pracownicy firmy BORPOL realizują bardzo rzetelnie, zaś z powierzonych im zadań wywiązują się bez jakiegokolwiek zarzutu. Firma realizuje swoje usługi w sposób terminowy i odpowiedzialny, przez co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno Naszego obiektu, jak i Naszych pracowników. Moim zdaniem jest to firma godna polecenia wszystkim potencjalnym klientom.”

Hanna Olech, Prezes Zarządu

„W ciągu wieloletniego funkcjonowania Naszej firmy mieliśmy do czynienia z wieloma firmami ochrony. Od kilku lat współpracujemy jednak nieustannie z Agencją Ochrony Osób i Mienia BORPOL, posiadającą biuro regionalne w Środzie Wlkp. Fachowa wiedza kadry kierowniczej w zakresie ochrony osób i mienia, niezwykle bogate doświadczenie, wysoki profesjonalizm, kultura osobista i schludne umundurowanie pracowników ochrony utwierdzają Nas w przekonaniu, iż firma ta bezsprzecznie wyróżnia się na tle konkurentów.”

Maria Czwojdrak, Prezes Zarządu

„Właściwy dobór kadry pracowniczej, dobrze zaplanowany dozór ochroniarzy i możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami w zakresie ochrony osób i mienia firmy BORPOL sprawia, iż powierzając Nasze mienie wyżej wymienionej agencji ochrony czujemy się pewni bezpieczeństwa mienia i – co istotne, bezpieczeństwa Naszej kadry pracowniczej.”

Certyfikaty i podziękowania