Agencja Ochrony Osób i Mienia BORPOL

Polityka prywatności

 

 

 

W związku z wejściem w życie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej nazwa RODO), uprzejmie informuję, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych (dalej: Administrator danych), które są przez Państwo podawane w formularzach internetowych tzw. kontaktowych, które są umieszczone na niniejszej stronie internetowej jest Karol Boruta prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Borpol, NIP: 617 149 69 91, biuro w Środzie Wlkp. przy ulicy Harcerskiej 17, 63–000 Środa Wlkp.

2. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na podany powyżej adres lub na adres email: biuro@ochrona-borpol.pl

3. Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celach wynikających z istoty kierowanych zapytań do Administratora, a więc wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

4. Państwa dane osobowe podane w formularzach kontaktowych będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na zadawane przez Państwo pytania, a następnie usuwane. Warunkiem dalszego przetwarzania będzie konieczność zawarcia stosownej umowy i wyrażenia przez Państwo zgody.

5. Państwa dane osobowe nie są przekazywane do odbiorców w państwach trzecich, tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

6. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:
• żądania od Administratora dostępu do Państwa danych osobowych,
• żądania od Administratora sprostowania Państwa danych osobowych,
• żądania od Administratora usunięcia Państwa danych osobowych,
• żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,
• wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych,
• przenoszenia Państwa danych osobowych,
• wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7. Administrator danych stosownie do obowiązujących przepisów podejmie wszelkie niezbędne działania, celem zapewnienia faktycznej, w tym fizycznej, technicznej, a także organizacyjnej ochrony Państwa danych osobowych przed dostępem do nich osób nieuprawnionych, a także przed ich nieuprawnionym wykorzystaniem.

UWAGA: Te ustawienia mają zastosowanie jedynie w przeglądarce i na urządzeniu, którego teraz używasz.

Na naszej stronie internetowej używamy technologii, takich jak pliki cookie, local storage i podobnych służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych oraz danych eksploatacyjnych w celu personalizowania udostępnianych treści i reklam oraz analizowania ruchu na naszych stronach. Dzięki tym technologiom możemy zapewnić Ci lepszą obsługę poprzez serwowanie reklam lepiej dopasowanych do Twoich preferencji i serwowanie treści, które mogą Cię bardziej zainteresować. Pliki te pozwalają nam również lepiej badać i analizować zainteresowanie naszymi stronami i treściami, które Ci serwujemy. Dzięki tym analizom możemy zadbać o jakość serwowanych przez nas treści.

Zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty przez np. zestawianie w odpowiednich grupach użytkowników, oraz związane z tym niezbędne działania statystyczne) przez naszych Zaufanych Partnerów. Na podstawie tej zgody, Twoje dane, w tym zebrane informacje o Twojej aktywności na stronach internetowych, będą wykorzystywane do prezentowania Ci reklam produktów i usług naszych Partnerów biznesowych, dopasowanych do Twoich zainteresowań.